Project Browser (2.1.3) - en to ms translation catalogue (24 entries)

en: Previous
ms: Sebelumnya

en: Next
ms: Seterusnya

en: List
ms: Senarai

en: Actions
ms: Tindakan-tindakan

en: Description
ms: Huraian

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Categories
ms: Kategori

en: Search
ms: Carian

en: Weight
ms: Pemberat

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Help
ms: Bantuan

en: Continue
ms: Teruskan

en: Configure
ms: Konfigurasikan

en: Uninstall
ms: Buang pemasangan

en: Install
ms: Pasang

en: Sort by
ms: Susun mengikuti

en: Search results
ms: Keputusan carian

en: Enabled filters
ms: Penapis-penapis yang dibolehkan

en: Permissions
ms: Kebenaran

en: Installed
ms: Terpasang

en: About
ms: Perihal

en: Uses
ms: Penggunaan

en: Items per page
ms: Item per halaman
