Project Browser (2.1.3) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: Next
os: Дарддæр

en: Status
os: Статус

en: List
os: Номхыгъд

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Description
os: Афыст

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Categories
os: Категоритæ

en: Search
os: Агуырд

en: Weight
os: Уæз

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Help
os: Æмбарынгæнæн
