Project Browser (2.1.3) - en to pl translation catalogue (38 entries)

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Next
pl: Dalej

en: List
pl: Lista

en: Actions
pl: Akcje

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Browse projects
pl: Przeglądaj projekty

en: Projects
pl: Projekty

en: Categories
pl: Kategorie

en: Search
pl: Szukaj

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Help
pl: Pomoc

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Last
pl: Ostatni

en: Uninstall
pl: Odinstaluj

en: Install
pl: Instaluj

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Source
pl: Źródło

en: Search results
pl: Wyniki wyszukiwania

en: First
pl: Pierwszy

en: Enabled filters
pl: Włączone filtry

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Recipes
pl: Przepisy

en: Grid
pl: Siatka

en: Filter by category
pl: Filtruj po kategorii

en: About
pl: O stronie

en: Default sort
pl: Standardowe sortowanie

en: Newest first
pl: Najnowsze pierwsze

en: Directory path
pl: Ścieżka do katalogu

en: Uses
pl: Używa

en: Sort options
pl: Opcje sortowania

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: Placeholder
pl: Zaślepka

en: Project ID
pl: ID projektu
