Project Browser Gitlab (2.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Group
da: Gruppe

en: Domain
da: Domæne

en: group
da: gruppe

en: Machine name
da: Internt navn
