Project Browser Gitlab (2.0.0-alpha2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Group
el: Ομάδα

en: Categories
el: Κατηγορίες

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Domain
el: Όνομα χώρου

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής
