Project Browser Gitlab (2.0.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Group
lt: Grupė

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Search
lt: Paieška

en: Domain
lt: Domenas

en: group
lt: grupė

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas
