Project Browser Gitlab (2.0.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Group
eu: Taldea

en: Categories
eu: Kategoriak

en: Search
eu: Bilatu

en: Domain
eu: Domeinua

en: group
eu: taldea

en: Machine name
eu: Makinaren izena
