Project Browser Gitlab (2.0.0-alpha2) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Group
he: קבוצה

en: Categories
he: קטגוריות

en: Search
he: חיפוש

en: Domain
he: דומיין

en: group
he: קבוצה

en: Machine name
he: שם מכונה
