Project Browser Gitlab (2.0.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Group
kn: ಸಮೂಹ

en: Categories
kn: ವರ್ಗಗಳು

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Domain
kn: ಡೊಮೈನ್
