Project Wiki (1.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Content
af: Inhoud

en: Author
af: Outeur

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: Category
af: Kategorie

en: Settings
af: Verstellings

en: Save
af: Stoor

en: View
af: Wys

en: Authored on
af: Geskep op
