Project Wiki (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Content
az: Məzmun

en: Author
az: Müəllif

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: Category
az: Kateqoriya

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Changed
az: Dəyişdi
