Project Wiki (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Content
ca: Contingut

en: Author
ca: Autor

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: Category
ca: Categoria

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Save
ca: Desa

en: View
ca: Mostra

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Changed
ca: Canviat
