Project Wiki (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Content
cs: Obsah

en: Author
cs: Autor

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Edit
cs: Upravit

en: Category
cs: Kategorie

en: Settings
cs: Nastavení

en: Save
cs: Uložit

en: View
cs: Zobrazit

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: Changed
cs: Změněno

en: No category
cs: Žádná kategorie
