Project Wiki (1.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Content
cy: Cynnwys

en: Author
cy: Awdur

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Edit
cy: Golygu

en: Category
cy: Categori

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Save
cy: Cadw

en: View
cy: Gweld

en: Authored on
cy: Wedi ei awduro ar
