Project Wiki (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Content
da: Indhold

en: Author
da: Forfatter

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Edit
da: Redigér

en: Category
da: Kategori

en: Settings
da: Indstillinger

en: Save
da: Gem

en: View
da: Vis

en: Authored on
da: Skrevet den

en: Changed
da: Ændret

en: No category
da: Ingen kategori
