Project Wiki (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Author
el: Συντάκτης

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Category
el: Κατηγορία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Save
el: Αποθήκευση

en: View
el: Προβολή

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Changed
el: Τροποποιημένο
