Project Wiki (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Content
et: Sisu

en: Author
et: Autor

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: Category
et: Kategooria

en: Settings
et: Seaded

en: Save
et: Salvesta

en: View
et: Kuva

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Changed
et: Muudetud
