Project Wiki (1.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Content
fa: محتوا

en: Author
fa: نویسنده

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Edit
fa: ویرایش

en: Category
fa: دسته بندی

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Save
fa: ذخیره

en: View
fa: مشاهده

en: ID
fa: شناسه

en: Authored on
fa: تالیف شده در

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: No category
fa: بدون دسته بندی
