Project Wiki (1.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Status
fr: État

en: Delete
fr: Supprimer

en: Content
fr: Contenu

en: Author
fr: Auteur

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Edit
fr: Modifier

en: Category
fr: Catégorie

en: Settings
fr: Paramètres

en: Save
fr: Enregistrer

en: View
fr: Voir

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Authored on
fr: Écrit le

en: Changed
fr: Modifié

en: The configuration has been updated.
fr: La configuration a été mise à jour.

en: No category
fr: Aucune catégorie

en: Creation Date
fr: Date de création
