Project Wiki (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Content
gl: Contido

en: Author
gl: Autor/a

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: Category
gl: Categoría

en: Settings
gl: Axustes

en: Save
gl: Gardar

en: View
gl: Ver

en: Authored on
gl: Creado en

en: Changed
gl: Cambiado
