Project Wiki (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: סטטוס

en: Delete
he: מחיקה

en: Content
he: תוכן

en: Author
he: מחבר/ת

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: Category
he: קטגוריה

en: Settings
he: הגדרות

en: Save
he: שמירה

en: View
he: צפיה

en: Authored on
he: בתאריך

en: Changed
he: השתנה
