Project Wiki (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Content
hu: Tartalom

en: Author
hu: Szerző

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Category
hu: Kategória

en: Settings
hu: Beállítások

en: Save
hu: Mentés

en: View
hu: Megtekintés

en: ID
hu: Azonosító

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: Changed
hu: Módosítva

en: No category
hu: Nincs kategória

en: Last Modified
hu: Utoljára módosított
