Project Wiki (1.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Title
id: Judul

en: Delete
id: Hapus

en: Content
id: Konten

en: Author
id: Penulis

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Category
id: Kategori

en: Settings
id: Pengaturan

en: Save
id: Simpan

en: View
id: Lihat

en: Authored on
id: Ditulis pada

en: Changed
id: Berubah
