Project Wiki (1.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Status
it: Stato

en: Delete
it: Elimina

en: Content
it: Contenuto

en: Author
it: Autore

en: Yes
it: Sì

en: Edit
it: Modifica

en: Category
it: Categoria

en: Settings
it: Impostazioni

en: Save
it: Salva

en: View
it: Visualizza

en: Authored on
it: Creato il

en: Changed
it: Modificato

en: No category
it: Nessuna categoria
