Project Wiki (1.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Content
jv: Konten

en: Author
jv: Penulis

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: Category
jv: Kategori

en: Settings
jv: Sétingan

en: Save
jv: Simpen

en: View
jv: Tampilan

en: Authored on
jv: Ditulis nang
