Project Wiki (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Content
lv: Saturs

en: Author
lv: Autors

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: Category
lv: Kategorija

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Save
lv: Saglabāt

en: View
lv: Skatīt

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Changed
lv: Labots
