Project Wiki (1.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Content
mr: साहित्य

en: Author
mr: लेखक

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Edit
mr: संपादन

en: Category
mr: वर्ग

en: Settings
mr: संरचना

en: Save
mr: संरक्षीत

en: View
mr: बघा

en: ID
mr: आय डी

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.
