Project Wiki (1.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Content
oc: Contengut

en: Author
oc: Autor

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Edit
oc: Modificar

en: Category
oc: Categoria

en: Settings
oc: Paramètres

en: Save
oc: Enregistrar

en: View
oc: Veire

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Authored on
oc: Redigit lo

en: Changed
oc: Modificat
