Project Wiki (1.0.0-alpha1) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Content
os: Мидис

en: Author
os: Автор

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Category
os: Категори

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Save
os: Ныффысс

en: View
os: Фенд
