Project Wiki (1.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Title
pt: Título

en: Status
pt: Estado

en: Delete
pt: Eliminar

en: Content
pt: Conteúdo

en: Author
pt: Autor

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Edit
pt: Editar

en: Category
pt: Categoria

en: Settings
pt: Definições

en: Save
pt: Guardar

en: View
pt: Mostrar

en: Authored on
pt: Criado em

en: Changed
pt: Alterado

en: Creation Date
pt: Data de Criação
