Project Wiki (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Content
ro: Conținut

en: Author
ro: Autor

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Edit
ro: Editați

en: Category
ro: Categorie

en: Settings
ro: Setări

en: Save
ro: Salvare

en: View
ro: Afișează

en: Authored on
ro: Scris pe

en: Changed
ro: Schimbat
