Project Wiki (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Content
sk: Obsah

en: Author
sk: Autor

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Category
sk: Kategória

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Save
sk: Uložiť

en: View
sk: Zobraziť

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Changed
sk: Zmenené

en: The configuration has been updated.
sk: Konfigurácia bola aktualizovaná.

en: No category
sk: Žiadna kategória
