Project Wiki (1.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Content
sr: Садржај

en: Author
sr: Аутор

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Save
sr: Сачувај

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Changed
sr: Промењен
