Project Wiki (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Content
tr: İçerik

en: Author
tr: Yazar

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Edit
tr: Düzenle

en: Category
tr: Kategori

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Save
tr: Kaydet

en: View
tr: Görüntüle

en: Authored on
tr: Oluşturulduğu tarih

en: Changed
tr: Değişti

en: No category
tr: Kategori yok
