Project Wiki (1.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: View
ug: كۆرۈنۈش
