Project Wiki (1.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Content
ur: متن

en: Author
ur: مصنف

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Edit
ur: تدوین

en: Category
ur: زمرہ

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت
