Project Wiki (1.0.0-beta1) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Body
fil: Nilalaman

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Author
fil: May akda

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Edit
fil: Wastuhin

en: View
fil: Tingnan
