Project Wiki (1.0.0-beta1) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Body
ml: ഘടന

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Author
ml: ലേഖകൻ

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Category
ml: വര്‍ഗ്ഗം

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Authored on
ml: എഴുതിയ സമയം
