Project Wiki (1.0.0-beta1) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Author
mn: Зохиогч

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Category
mn: Ангилал

en: View
mn: Харах

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо
