Project Wiki (1.0.0-beta1) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Edit
th: แก้ไข

en: Category
th: หมวดหมู่

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Authored on
th: โพสต์เมื่อ

en: Last Modified
th: แก้ไขครั้งล่าสุด
