Project Wiki (1.0.0-beta10) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Delete
hr: Ukloni

en: Author
hr: Autor

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Edit
hr: Uredi

en: Category
hr: Kategorija

en: Label
hr: Oznaka

en: View
hr: Pregled

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: Default order
hr: Zadani redoslijed
