Project Wiki (1.0.0-beta10) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Author
mg: Mpamorona

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia
