Project Wiki (1.0.0-beta10) - en to ms translation catalogue (11 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Body
ms: Kandungan

en: Delete
ms: Padam

en: Author
ms: Pengarang

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: Edit
ms: Sunting

en: Category
ms: Kategori

en: View
ms: Pandangan

en: Authored on
ms: Dikarang pada

en: Default order
ms: Urutan lalai
