Project Wiki (1.0.0-beta10) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Author
ne: लेखक

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Category
ne: वर्ग

en: Label
ne: लेबल

en: View
ne: दृश्य

en: ID
ne: परिचय

en: Authored on
ne: लेखिएको समय
