Project Wiki (1.0.0-beta10) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Delete
nn: Slett

en: Author
nn: Forfattar

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: Category
nn: Kategori

en: Label
nn: Etikett

en: View
nn: Sjå på

en: Authored on
nn: Skrive

en: Default order
nn: Standard rekkjefølgje
