Project Wiki (1.0.0-beta10) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Author
sl: Avtor

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: Category
sl: Kategorija

en: Label
sl: Oznaka

en: View
sl: Prikaži

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: Default order
sl: Privzeti vrstni red
