Project Wiki (1.0.0-beta2) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Author
ast: Autor

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Edit
ast: Editar

en: Category
ast: Categoría

en: View
ast: Vista

en: Authored on
ast: Autoría en
