Project Wiki (1.0.0-beta2) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Author
fi: Tekijä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Category
fi: Kategoria

en: View
fi: Näytä

en: Authored on
fi: Luotu
