Project Wiki (1.0.0-beta2) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: View
kn: ನೋಡು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Authored on
kn: ಬರೆದ ದಿನ

en: Last Changed
kn: ಕೊನೆಯ ಬಾರಿಗೆ ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Last Modified
kn: ಕೊನೆಯ ಬಾರಿಗೆ ಮಾರ್ಪಡಿಸಲಾಗಿದ್ದು
