Project Wiki (1.0.0-beta2) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Author
ru: Автор

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Edit
ru: Редактировать

en: Category
ru: Категория

en: View
ru: Просмотр

en: Authored on
ru: Создан в

en: Last Changed
ru: Последнее изменение

en: No category
ru: Без категории
